lustro

Lustra to elementy znajdujące się chyba we wszystkich domach. Ich zaletą jest nie tylko fakt, iż odbijają obraz, ale również pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń. Dzięki nim można wykonać staranny makijaż, przeprowadzić pielęgnację czy sprawdzić, jak prezentuje się dana stylizacja. Ponadto lustra stanowią efektowną dekorację wnętrza. W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zakup luster na wymiar. Zastanawiasz się, z czego wynika ich fenomen? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części artykułu.

Lustro na wymiar – dlaczego warto?

Lustra nieustannie cieszą się popularnością. Kupowane są zarówno do domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Umieszczane są m.in. w łazienkach, salonach, sypialniach i korytarzach. Pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń i sprawiają, że nawet małe pomieszczenie wydaje się przestronne. Dostępne są one w bardzo wielu wariantach. Jednak mimo tego wiele osób ma problem z dopasowaniem gotowego lustra do swojego wnętrza. Z tego względu coraz większą popularnością cieszą się modele na wymiar. Wybierając tę opcję, można dopasować wielkość lustra do swoich indywidualnych preferencji oraz metrażu pomieszczenia. Ponadto zamawiając lustro na wymiar, otrzymujesz produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb. Masz pewność, że będzie ono idealnie pasowało do przestrzeni i całej aranżacji wnętrza. Warto również zaznaczyć, że lustra wykonywane na wymiar przez doświadczonych szklarzy najczęściej cechują się znacznie wyższą jakością niż modele gotowe. Produkowane są one z najwyższą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły.

Gdzie zamówić lustro na wymiar?

Jeśli chcesz zamówić lustro na wymiar, to wybierz firmę szklarską z doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami. Postaw na fachowców, którzy mają szeroką ofertę i tworzą lustra we wszystkich rozmiarach i różnorodnych kształtach.

Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę, dowiedz się, czy zajmuje się ona również montażem swoich produktów. Ponadto poproś o informację, z jakich materiałów wykonuje oferowane lustra na wymiar. Szczególnie polecane są produkty z powłoką teflonową, wyróżniającą się świetnymi właściwościami. Lustra powlekane teflonem cechują się wysoką trwałością i są łatwe w pielęgnacji. Warto pamiętać, że teflon jest odporny na znaczną część substancji chemicznych i rozpuszczalników oraz gorącą parę. Skutecznie chroni on taflę lustra przed różnorodnymi uszkodzeniami, a także działaniem grzybów i mikroorganizmów.

Podczas wyboru firmy wykonującej lustra na wymiar dowiedz się także, czy poszczególni specjaliści oferują gwarancję na swoje produkty.

Lustro na wymiar – cena

Wiele osób zastanawia się, jaki jest koszt zamówienia lustra na wymiar. Jednak firmy szklarskie nie posiadają konkretnego cennika, gdyż koszty ustalają indywidualnie ze swoimi klientami. Cena wykonania lustra na wymiar jest uzależniona m.in. od wybranych wymiarów i kształtu produktu. Aby uzyskać więcej informacji o kosztach związanych z produkcją lustra, należy skontaktować się z firmą szklarską i poprosić o wycenę.